Create an Account

Shopping cart

Close

No products in the cart.

October 29, 2022
Posted by :

Це весілля персоналізовано –-невід’ємна частина весілля, без неї не обійдеться жодне весілля. Також важко уявити, що вперше стародавня традиція виникла 5000 років тому! Всі ключі від весільних каблучок надаємо додатково.

Чому третій палець

Потрібно розраховувати на історичні подробиці, щоб відповісти на поставлене занепокоєння. Стародавні єгиптяни першими почали носити обручки. Їх вибір припав на безіменний палець. Це сталося не випадково: жителі Стародавнього Єгипту вважали, що з нього йде капіляр, що веде прямо до серця. Останній насправді завжди вважався головним символом любові. Єгиптяни виготовляли каблучки з осоки, надавали їм круглу форму. Можна купити обручки срібні у нашому інтернет магазині зі знижкою.

Стародавні греки продовжили традицію обмінюватися обручками. Серед еллінів малюнок також переносився на безіменний палець, який вказував на те, що людина вже відкрила справжнє кохання.

Не залишилися осторонь і жителі Стародавнього Риму, відкривши новий обряд. Вони внесли в нього значні зміни, першими почали виготовляти сталеві вироби. Але палець залишився той самий. В основному каблучки були стилізовані під фокуси, що символічно передбачало рівність прав і обов’язків партнера і другої половинки.

Що стосується наших миттєвих прабатьків – стародавніх слов’ян, то вони вирішили не відступати від багаторічних традицій, залишившись одягати на безіменний палець весільну каблучку. Тож тисячолітній ритуал зберігся до сучасності.

Справді, скептики висловлюють ще більш прозаїчну незгоду з цього приводу. Саме безіменний палець менше за інших бере участь у повсякденних справах. Коштовність, розміщена на ньому, не викликає у людини дискомфорту.

Винести однозначний вердикт щодо вибору пальця для інтерактивного кільця складно. Але незважаючи на це, нікому не вдалося змінити давню рутину протягом століть.

Різновиди весільних обручок

Перед походом в магазин модних прикрас не завадить ознайомитися з існуючим вибором модних прикрас для подружніх відносин. По-перше, давайте подивимося, який тип кільця зберігає форму:

  1. Стандартний. Це гладкі кільця з плоским зовнішнім або внутрішнім профілем. Універсальний варіант, який подобається багатьом молодятам за його лаконічність, а також за зручність одягання.
  2. Закладні кільця. Досить величезні предмети, виконані в сучасному дизайні. Ця модель ідеально підходить для травлення або складних макетів на безелі.
  3. Прямо. Вони мають гладку поверхню, виглядають модно і стримано. Сподобається поціновувачам як простоти, так і строгості.
  4. Круглий. Інша назва цього виду – «бублик». Один з найзручніших варіантів прикраси, який не створює обтяжень у повсякденному житті. Зазвичай її збирають самці.
  5. Збільшено. Вони круглі як зсередини, так і зовні. Для більшої краси ви можете поєднати речі з візерунком.
  6. Увігнутий. Одне з найкорисніших дорогоцінних ювелірних кілець для взаємодії. Їхня зовнішня сторона трохи зачерпнута внутрішня, а також внутрішня – зазвичай кругла. Завдяки цим властивостям кільця майже не піддаються механічному натягу, тому вони довго зберігають привабливий вигляд.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top
×

Location

Choose Your Nearest Branch